دعوت نامه رایگان کلاب هاوس را مهمان مدیرخان باشد.(کافیه بری آخر این مقاله و قسمت نظرات اسم و شمارتو بزنی به ترتیب دعوتنامه ارسال میکنیم).

کلاب هاوس چیست؟

کلاب هاوس یک شبکه اجتماعی جدیدی است که مبنای آن بر پایه‌ی صوت است.فعلا نسخه‌ی رسمی این برنامه فقط برای گوشی های آیفون که از سیستم عامل (ios) استفاده می‌کنند، منتشر شده است.اما کاربران آندروید نیز اخیرا با نسخه های غیر رسمی می‌توانند به این برنامه دسترسی داشته باشند.

چگونه در کلاب هاوس ثبت نام کنیم؟

ثبت نام در این برنامه کمی با دیگر شبکه های اجتماعی فرق می‌کند.شما برای اینکه بتوانید وارد کلاب هاوس شوید،باید توسط یک شخص که قبلا درکلاب اکانت دارد به این برنامه دعوت شوید.هر کاربر تازه وارد می‌تواند در ابتدا دو نفر از دوستان خود را به برنامه دعوت کند ولی با گذشت زمان تعداد دعوتنامه ها افزایش می‌یابد.

کلاب هاوس فیلتر است؟

مدتی است که حرف و حدیث هایی در مورد فیلترینگ این شبکه اجتماعی مطرح می‌شود. این شبکه نوپا در ایران چند روزی است که با اختلال مواجه شده است و فعلا بدون استفاده از وی پی ان امکان دسترسی به آن وجود ندارد.البته تا به این لحظه هیچ خبری مبنی بر فیلترینگ آن اعلام نشده است.

چرا اینقدر محبوب شد؟

با ورود ایلان ماسک به کلاب هاوس توجهات به سمت این برنامه چندین برابر شد.همچنین بعد از چند روز آقای مارک زاکربرگ در این شبکه حضور یافتند. و به بحث و صحبت در مورد آینده فیس بوک پرداختند.همه‌ی این اتفاقات باعث شد تا کلاب هاوسی که حتی در بازار سهام آمریکا حضور نداشت سرمایه گذاران زیادی را از سرتاسر دنیا به سمت خود بکشد.

لینک دانلود برنامه

همانطور که گفته شد.فعلا فقط نسخه رسمی برنامه برای ios منتشر شده است که ما جهت راحتی شما لینک برنامه را در اینجا قرار دادیم

دانلود کلاب هاوس

دعوت نامه رایگان کلاب هاوس

خب همانطور که گفته شد برای حضور در کلاب هاوس نیازمند دعوت نامه هستید. و شما می‌توانید با ارسال نام و شماره ثبت نامی خود در کلاب هاوس، در قسمت نظرات همین مقاله منتظر دعوت نامه خود از طرف اعضای مدیرخان باشید.

منبع:مدیرخان